З усіх свинячих рульок ця мені подобається більше інших. Показую, як її приготувати в рукаві

З усіх відомих мені рецептів свинячих рульок цей мені подобається більше інших. Розповім чому я вибираю саме такий варіант і покажу як приготувати дуже ніжну, м’яку і рум’яну рульку простим методом.

Необхідні продукти:

Як приготувати рульку

В першу чергу я мию рульку холодною водою, обсушую рушником, дуже ретельно чищу шкурку ножем і, якщо в цьому ще є необхідність, підпалює щетину, яка залишилася на ній. Ось така чистенька і світленька рулька повинна вийти.

Свиняча рулька – 2 шт. (по 1 кг 150 гр)
Гірчиця – 4 ст.л.
Мед – 2 ст.л.
Зіра або кмин – 1 ч.л.
Сіль – 1/2 ч.л. (або за смаком)

Укладають рульки (у мене їх дві штуки) в відповідну за розміром каструлю, солю і посипаю кмином або зірою. Потім заливаю знову ж холодною водою і ставлю на вогонь.

Чекаю, коли рулька активно закипить і ретельно знімаю пінку, поки вона не перестане рясно скупчуватися на поверхні у великій кількості.

Потім накриваю кришкою, зменшуємо вогонь до слабкого, так, щоб вода тільки злегка кипіла, і залишаю варитися на 1,5 години. Каструля у мене не дуже глибока, а рульки досить великі. Тому в процесі варіння я один раз перевертаю рульки з одного боку на інший.

За кілька хвилин до закінчення варіння готую дуже простий соус, який зробить рульку дуже м’якою і рум’яною. Це одна з причин, по якій я вибрала для себе саме такий рецепт. Беру звичайну не найбільш гостру гірчицю (найкраще солодкувату) і додаю в неї мед.

Перемішую все це виделкою. Незважаючи на те, що гірчиця густа, а мед в’язкий, соус виходить не таким густим, як може здатися спочатку.

Коли рульки зварилися виймаю їх з бульйону, викладаю на тарілку і даю їм зовсім трохи охолонути. Ось такими симпатичними вони стають після півторагодинного варіння.

Трохи остиглі рульки поливаю приготованим гірчичним соусом. Соус використовую весь, без залишку, рівно по половині для кожної рульки.

Беру пензлик і ретельно змащую всю поверхню рульки з усіх боків, включаючи виступаючі кісточки. І знизу обов’язково теж. На цьому процес підготовки закінчено. Чекати, поки рулька просочиться соусом абсолютно не потрібно, що мені також дуже подобається в цьому рецепті. Як бачите, поки все дуже просто і можна сказати елементарно.

Далі я буду готувати рульки в рукаві для запікання. І це ще одна з причин, поякій мій вибір зупинився на цьому рецепті. Запікаючи рульку таким методом духовка залишиться абсолютно чистою. Бризки НЕ будуть летіти в різні боки, як при відкритому запіканні і мити нічого не доведеться, що на мій погляд дуже приємно і комфортно.

Отже, тепер я закладаю кожну рульку в рукав для запікання і ретельно закріплюю його по краях кліпсами. Рукав при цьому не повинен надто щільно прилягати до рульки. Повинно бути ось так.

Рукав потрібно обов’язково проколоти зверху в декількох місцях для того, щоб він не лопнув при запіканні. Я це роблю за допомогою зубочистки.

Тепер викладаю упаковані рульки в будь-яку ємність для запікання.

І відправляю в заздалегідь розігріту духовку. Ставлю рульки на решітку, яка встановлена на рівні трохи нижче середини. Поясню чому. Пакети під час запікання почнуть роздуватися. Вони ні в якому разі не повинні торкатися поверхні духовки, інакше вони ушкодяться і весь сік випарується. Запікаю рульки спочатку 1 годину при 175 градусах.

Потім зрізаю верх пакетів, змащую рульки тим соком, який скупчився знизу і ставлю в духовку ще раз, але тільки лише на 15 хвилин. Температуру збільшую до 180 градусів. За цей час рульки дуже добре підрум’яняться і стануть дуже красивими.

Ось такі красуні у мене виходять. По-моєму, краще і смачніше придумати і зробити складно. Дивіться як це мило.

І ось, нарешті, ще одна причина, за якої я люблю цей рецепт більше інших.

Рульки виходять дуже ніжними і м’якими не тільки всередині, але і ця чудова шкурка теж дуже м’яка і їсти її одне задоволення. Як каже мій чоловік, шкурка тут – це сама смакота. Ну а м’ясо під шкіркою просто тане і сочиться, саме розвалюється на шматочки і чудово відходить від кісточки.

Джерело