Як приготувати смачну та наваристу солянку: 2 ідеальні рецепти

Батьки з дитинства нас привчали до того, що рідкі страви повинні бути в щоденному раціоні. Зазвичай супи подають на обід, але от самі діти не завжди в захваті від такої їжі. Інколи спроби нагодувати малечу супом завершуються справжнім скандалом.

Тому для вас ми підготували рецепти дуже смачних супів, які сподобаються навіть дітям. Річ іде про наваристу солянку — такий легендарний суп не лише смачний, а й ситний, тому візьміть рецепти на озброєння!

 Збірна м’ясна солянка

Вам знадобиться

300 г яловичини

200 г варено-копченої ковбаси

200 г копченого м’яса

6 сосисок

3 бульби картоплі

3 кислих огірки

1 цибулина

1 морква

1 банка консервованих маслин

лимон за смаком

сіль за смаком

зелень за смаком

Як приготувати:

Яловичину слід відварити до напівготовності, а потім остудити та подрібнити на шматки. В каструлі у вас залишився бульйон — додайте до нього подрібнену картоплю та варіть її до готовності.

Моркву очистити й натерти на крупній терці. Ріпчасту цибулю очистити й подрібнити кубиками, нарізати солоні огірки. Помістіть все на сковороду з рослинною олією та смажте деякий час. Потім додайте томатну пасту й протушкуйте овочі ще 2 хвилини.

Всі овочі потрібно додати в каструлю з картоплею, додати ще недоварену яловичину. Подрібнити попередньо обсмажені сосиски, ковбасу і копчене м’ясо й також додати в бульйон. Знову закип’ятити бульйон і варіть солянку на повільному вогні протягом 5-7 хвилин.

Малини та скибочка лимона додаються за 2 хвилини до кінця приготування.

Грибна солянка

Вам знадобиться:

300 г печериць

50 г сушених грибів

1 цибулина

1 морква

2 ст. л. томатної пасти

1 ст. л. пшеничного борошна

2 солоні огірки

1 банка маслин

7 помідорів чері

3 ст. л. оливкової олії

1 лавровий лист

сіль за смаком

чорний мелений перець за смаком

2 літри води

Приготування:

Гриби використовувати сушені. Їх треба промити та залишити на ніч у чистій воді. Наступного дня відварити гриби, але бульйон ні в якому разі не викидати.

Ріпчасту цибулю очистити та подрібнити. Також натерти моркву.  Обсмажте овочі на рослинній олії в каструлі, де хочете варити суп. Коли цибуля стане прозорою, додайте томатну пасту. Перемішайте і ще всипте борошна. Зажарка має бути однорідною.

Влийте в каструлю грибний бульйон і варіть його протягом 5 хвилин на повільному вогні. Потім додайте в каструлю подрібнені солоні огірки.

Печериці слід промити та нарізати скибками, потім обсмажити до золотистості й додати в каструлю.

Інгредієнти потрібно постійно помішувати й можна долити гарячу воду.

Страву слід посолити й додати спеції, потім варити ще 10 хвилин. Подрібнити помідори чері, відправити в каструлю разом з лавровим листом і варити ще 2 хвилини.
Смачного! Страва готова!

Які супи зазвичай готуєте ви?

Джерело